Proponowany post

Wkrótce Spodziewamy Się Premiery Dwóch Kolejnych Kolorystyk Alyx x Nike Air Force 1 High

17 listopad 2020
Wkrótce Spodziewamy Się Premiery Dwóch Kolejnych Kolorystyk Alyx x Nike Air Force 1 High

Kilka tygodni temu na SNKRS App wyskoczyło powiadomienie o kolejnej premierze. Tym razem, zupełnie niespodziewanie i to już za kilka godzin w sprzedaży miały się pojawić dwie kolorystyki zapowiadanych przez nas na początku tego roku Alyx x Nike Air Force 1 High, przy których projektowaniu czynny udział brał sam założyciel brandu Matthew M. Williams. Buty kosztowały zawrotną jak na AF-1 sumę 1719.99zł, ale i to nie stanowiło dla zainteresowanych przeszkody i kolaboracja ta wyprzedała się do 0.

Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec tego przedsięwzięcia, bo przecież Matthew oprócz dwóch ciemnych kolorystyk, które zdążyły już zadebiutować na rynku ma coś więcej. W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia dwóch jasnych odsłon kultowych AF-1 High, co może zwiastować nam ich zbliżający się wielkimi krokami release. Jeżeli chodzi o materiały, jakich użyto do produkcji, czy ich jakość, to nie będzie tutaj zaskoczenia. Wszystko skonstruowano tak samo i przy użyciu takich samych fabrykatów, co dwie wcześniejsze kolorystyki. Wysoka cholewka powstała z kawałka świetnej jakości naturalnej, marszczonej skóry licowej z pięknie wykończonymi krawędziami każdego z paneli, a ciągnący się ku górze kołnierz spięto charakterystyczną, techniczną klamrą z metalu. W tylnej części dalej znajdziemy nazwę 1017 ALYX 9SM wypaloną laserem. Tak jak wspominaliśmy, wielkimi krokami zbliża się premiera dwóch pozostałych kolorystyk, a mianowicie jasnej z ciemnymi dodatkami oraz potrójnie białej.

Niestety, konkretna data premiery nie została wyjawiona, a my obstawiamy, że w sprzedaży zobaczymy je na podobnych zasadach co ciemne kolorystyki, także sprawdzajcie swoje SNKRS App.


Nike