Proponowany post

Wkrótce zobaczymy nowe Nike Dunk High “Black/White”

07 kwiecień 2021
Wkrótce zobaczymy nowe Nike Dunk High “Black/White”

Coś czujemy, że o hajpowym modelu Nike Dunk będziemy Wam wspominać jeszcze długo. Od momentu, kiedy sneakersowy świat ponownie oszalał na punkcie tego koszykarskiego klasyka z 1985 roku, minęło już trochę czasu, to nic nie wskazuje na to, żeby popularność tej prostej i co najważniejsze taniej w zakupie sylwetki, która w niektórych przypadkach resellerom daje spory zarobek, miała zmaleć. Niemniej jednak, już niedługo Dunki zaczną trafiać do sklepów z niższego kanału dystrybucji w jeszcze większych ilościach, co może spowodować zmniejszenie nimi zainteresowania. 

To oczywiście nie zatrzyma designerów z Oregonu przed tworzeniem i dzieleniem się z nami kolejnymi kolorystykami tego ponadczasowego klasyka, który nie ukrywamy, nas osobiście zaczyna już nudzić i czekamy na kolejny ciekawy ruch ze strony Nike. Czy najbardziej wyczekujemy 35-lecia powstania kultowych Air Max 1, które przypada na przyszły rok. Może wtedy Dunki zostaną trochę wyciszone, a my będziemy mogli skupić się na jedynkach. Przejdźmy jednak do sedna sprawy, czyli tytułowych Nike Dunk High “Black/White”, które już niebawem zobaczymy w sprzedaży. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to wysoki odpowiednik znanych nam i lubianych Nike WMNS Dunk Low 'White/Black'. Buty, jak przystało na klasyczne Dunki, niewchodzące w skład deskorolkowej linii SB wykonano je z naturalnej skóry z dodatkiem nylonu na języku, w której otoczeniu naszym zdaniem czują się naprawdę dobrze. Całość zabarwiono na klasyczne połączenie dwóch barw, czerni i bieli z dodatkiem krwistej czerwieni na metce. 

Buty w wybranych punktach sprzedaży, takich jak Warsaw Sneaker Store zobaczyć mamy już wkrótce. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 110$.

Nike Dunk High
Kolor: White/Black-University Red
Kod SKU: DD1869-103
Data premiery: 2021
Cena: $110


Tagi: nike dunk high