Właśnie ruszyła kampania #ROG4Creators kierowana do młodych, kreatywnych twórców, ambitnych muzyków, producentów i fanów gier

24 maj 2021
Właśnie ruszyła kampania #ROG4Creators kierowana do młodych, kreatywnych twórców, ambitnych muzyków, producentów i fanów gier

ASUS pod szyldem swojej gamingowej linii Republic Of Games rusza z kolejnym ambitnym projektem zatytułowanym #ROG4Creators. Ambasadorami kampanii została dwójka polskich artystów muzycznych, twórczynię muzyki techno Zamilską i rapera RAU, którzy w powstałych w ramach akcji wideo inspirują oraz zachęcają do rozwijania siebie, zdradzają szczegóły dot. swojej twórczości oraz zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są wyjątkowe nagrody.


Celem przedsięwzięcia  #ROG4Creators jest zmotywowanie do działania młodych twórców, muzyków, producentów czy copywriterów łączących kreatywność i zamiłowanie do świata gier. Dzięki całej akcji nie tylko macie możliwość zaistnienia, ale także wygrać wartościowe nagrody, a nimi między innymi indywidualne zajęcia z produkcji muzyki w warszawskiej szkole Akademia Dźwięku - najstarszej szkole produkcji muzycznej w naszym kraju, która już od 2008 roku kształci polskich producentów i muzyków, a także  roczny dostęp do kursów twórczego pisania MasterClass. Główna nagroda to genialny laptop ASUS ROG Zephyrus Duo 15 SE - idealne urządzenie do szlifowania swoich możliwości i rozwijania pasji. Co trzeba zrobić, aby stanąć w walce o nagrody? 

Kampania ma charakter kreatywny i podzielona jest na dwa konkursy. Główny, w którym trzeba przygotować alternatywną muzykę do animacji RE:IGNITE, która jest oficjalnym i globalnym materiałem promocyjnym marki ASUS Republic of Gamers, a także drugi – tekstowy. W konkursie pisemnym trzeba napisać alternatywny tekst do utworu z wymienionej animacji. Obydwa trwają do 30 czerwca, a laureaci zostaną ogłoszeni 15 lipca 2021 r. Wziąć udział w konkursach może każdy. Wystarczy wejść na stronę rog4creators.pl.

Poniżej załączamy również wywiady wideo, w których RAU i Zemilska podzielili się swoimi radami, opowiedzieli o tym, skąd sami czerpią inspiracje i przygotowali krótkie tutoriale do pracy w programie do produkcji muzyki. Obydwoje zgodnie przyznają, że dobry sprzęt odgrywa istotną rolę w ich procesie twórczym, jednak nie jest rzeczą niezbędną, szczególnie jeżeli chce zacząć. Wspólnie zgadzają się, że na drodze do sukcesu najważniejsze jest przede wszystkim samozaparcie, ciężka praca i zaangażowanie w to co się robi.