Proponowany post

WMNS Air Jordan 1 High OG 'Blue Chill' - Zapowiedź

20 lipiec 2018
WMNS Air Jordan 1 High OG 'Blue Chill' - Zapowiedź

Zapowiedzi przyszłorocznych wydań Air Jordan 1 High OG ciąg dalszy. Na początku 2019 roku jordanowa oferta dla pań ma powiększyć się o kolorystykę nazwaną 'Blue Chill'. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak będą one wyglądały, ale @jayzdread po raz kolejny pokazał na swoim instagramie swoją wizję.

Według niego, buty miałyby mieć granatową cholewkę z białymi elementami i detalami w bardzo jasnym, błękitnym kolorze. Nazwa 'Blue Chill' nam kojarzy się z lodem, więc może właśnie w tę stronę pójdą projektanci. Grafika, którą stworzył jayzdread przypomina nam trochę Air Jordan 1 w kolorystyce CP3 z 2015 roku (poniżej możecie zobaczyć ich zdjęcie). Były one częścią zawodniczego packu, w którego skład wchodziły też jedynki Melo, Russella Westbrooka i Blake'a Griffina. 

Pomimo tego, że nie do końca wiadomo, jak będą wyglądały Air Jordan 1 High OG 'Blue Chill', znana jest ich data premiery. Buty mają pojawić się w sprzedaży w damskich rozmiarach, 9 lutego. O tym, czy będą one dostępne w polskich sklepach, będziemy jeszcze pisali. Z niecierpliwością czekamy na rzeczywiste fotki tego wydania AJ1. 
WMNS Air Jordan 1 Retro High OG 'Blue Chill'
kolor: Obsidian/Blue Chill-White
styl: CD0461-401
cena: $160


Air Jordan 1 High OG 'CP3'

Tagi: jumpman23