Proponowany post

WMNS Air Jordan 13 'Phantom' - Zapowiedź

20 lipiec 2018
WMNS Air Jordan 13 'Phantom' - Zapowiedź
Data premiery i porcja oficjalnych zdjęć.

Jordan Brand już wkrótce wyjdzie z kolejną propozycją zupełnie nowej kolorystyki modelu Air Jordan 13, dedykowanej paniom. Nosi ona nazwę 'Phantom', a w sprzedaży ma pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Ostatnio marka kładzie spory nacisk na damską kolekcję, były już zapowiedzi wersji Air Jordan 1 Lifted, Air Jordan 1 'White Snakeskin' czy kolaboracja z Anną Wintour i magazynem Vogue.  

Trzynastki, które widzimy na oficjalnych zdjęciach, mają skórzaną cholewkę w jasnym kolorze. Nie jest to biel, a coś w rodzaju off-white. Co prawda w nazwie nie ma napisane 'Premium', ale wygląda na to, że jakość tej skóry będzie bardzo dobra. Nieco niżej mudguard z materiału z ciekawą teksturą oraz charakterystyczny hologram z Jumpmanem i numerem 23. Od spodu szary midsole, który w tym wydaniu nie jest pokryty żadnym materiałem, a jeszcze niżej klasyczna, trzynastkowa podeszwa zewnętrzna. Buty wyglądają...OK, ale ciekawi jesteśmy, jak oceniłyby je panie, które od czasu do czasu zakładają jordany.

Premiera Air Jordan 13 'Phantom' przewidziana jest na przyszły piątek, 27 lipca. Niestety nie mamy pewności, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale na pewno warto ich poszukać na stronie producenta. Wiemy natomiast, że będą one dostępne w damskich rozmiarach.














jordan


WMNS Air Jordan 13 'Phantom'
kolor: Phantom/Moon Particle
styl: AQ1757-004
cena: $190
Tagi: jumpman23,