Proponowany post

On Feet: Air Jordan 1 High OG 'Pine Green'

Przyjrzyjmy się im bliżej.

WOEI x Asics-Tiger GEL-Lyte III 'Vintage Nylon'

26 październik 2017
WOEI x Asics-Tiger GEL-Lyte III 'Vintage Nylon'

Holenderski butik WOEI obchodzi w tym roku swoją 10. rocznicę powstania. Z tej okazji po raz kolejny łączy siły z japońskim Asics-Tiger, a należy pamiętać, że po raz ostatni razem widziani byli przy okazji premiery Colorado 85 'Cervidae II' w 2015 roku. 

Po raz kolejny wracają jednak do korzeni i tworzą zupełnie nową wersję najbardziej kultowego modelu ze stajni Asics-Tiger, a mianowicie GEL-Lyte III. Projekt 'Vintage Nylon' stawia na klasykę z lat 80, czyli nylon, który pokrywa znaczącą część cholewki. Szary materiał zestawiono z zamszem w trzech kolorach oraz różową siateczką mocno kontrastującą na tle stonowanej bazy. Całość spleciono okrągłymi sznurówkami i postawiono na wielobarwnej podeszwie skrywającej w swoim wnętrzu system amortyzacji GEL. Kropką nad i jest tłoczone logo WOEI na tyle i brandowana metka wszyta w połówkę języka.

Sprzedaż rusza 4 listopada. Pierwsze 200 osób będzie miało możliwość kupić buty w zestawie z kurtką w promocyjnej cenie 200€. Koszt samych butów to wydatek rzędu 150€.Asics-Tiger
WOEI

Tagi: -