Proponowany post

Wracają Air Jordan 1 High 'Japan'

07 kwiecień 2020
Wracają Air Jordan 1 High 'Japan'

Jordan Brand zdecydowało się na re-edycję modelu Air Jordan 1 High w kolorystyce 'Japan'. Oryginalne wydanie miało miejsce w 2001 roku i było dostępne jedynie w Japonii. Niestety nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będą wyglądały te jedynki, dlatego na razie będziemy polegali na zdjęciach pierwowzoru. 

Wiemy, że kombinacja kolorów, jaka znajdzie się na tych butach to: White/Midnight Navy-Metallic Silver. Jeśli jednak ma to być re-edycja wersji z 2001 roku, to cholewka będzie zbudowana z granatowego zamszu/nubuku i białej skóry. Upper zwieńczony będzie srebrnym Swooshem. Ciekawe, czy projektanci zdecydują się na nylonowy język z brandingiem "Nike Air", czy może zrobią tak, jak było, czyli język skórzany i Jumpman. Bez względu na to, spodziewamy się, że będzie to bardzo dobre wydanie AJ1. Na marginesie dodamy, że podobają nam się okrągłe sznurowadła. 

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery, ale źródła podają, że Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Japan' pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Oczywiście będziemy Was informowali na bieżąco. Czy zgadzacie się z nami, że to będzie hit? Czekamy na Wasze komentarze. Air Jordan 1 High OG “Japan”
kolor: White/Midnight Navy-Metallic Silver
styl: DC1788-100
cena: $170