Proponowany post

Wracają Bardzo Rzadkie Nike Air Presto Australia, Których Zdobycie I Tak Graniczyć Będzie Z Cudem

15 lipiec 2020
Wracają Bardzo Rzadkie Nike Air Presto Australia, Których Zdobycie I Tak Graniczyć Będzie Z Cudem

W 2000 roku odbyły się Letnie Igrzyska Olimpijskie w Sidney. Z tej też okazji Nike postanowiło rozdać sponsorowanym przez siebie sportowcom oraz ich rodzinom i przyjaciołom jedną z najbardziej aktualnie pożądanych wersji kultowego modelu Air Presto - 'Sidney'. Uwierzcie nam, że nie jeden kolekcjoner Presto dałby się za nie pokroić. 

Nike postanawia przypomnieć o tym projekcie i ponownie je wydać, tym jedna razem zdecydowanie szerzej, chociaż i tak wąsko. Premiera 'retro' Nike Air Presto 'Australia' odbędzie się już w ten piątek w jednym z Australijskich sklepów, a swoją chęć zakupu butów możecie wyrazić w formularzu zgłoszeniowym, który znajdziecie tutaj. Niestety, jest małe 'ale'. W raffle wziąć mogą jedynie mieszkańcy Australii, a wygrani zgłosić się muszą po nie osobiście z dokumentem potwierdzającym ich tożsamość. Same buty charakteryzuje neoprenowa, turkusowa cholewka, która ściśle dopasowuje się do anatomii naszej stopy wspomagana mleczną klatką oraz stabilizatorem pięty, na którym widnieje napis 'AUS'. To samo oznaczenie znajdziemy na minimalistycznym języku, a najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest pięć haftowanych żółtą nicią gwiazdek na toeboxie nawiązujących do flagi Australii. Całość postawiona jest na szczycie śnieżnobiałej podeszwy z żółto-czarnym spodem. 

Wszystkim tym, którzy aktualnie przebywają w Australii, rekomendujemy wzięcie udziału w loterii i jednocześnie życzmy powodzenia! Aha, buty wyceniono na 190$ AUS.


Nike