Proponowany post

Wracają Kolejne Nike Lebron 7

13 grudzień 2019
Wracają Kolejne Nike Lebron 7

Rozwiązał nam się worek z Lebronami retro. Dokładnie chodzi o model numer 7. Po tym jak potwierdzony jest powrót wariantu 'Red Carpet' i 'Christmas', dziś mamy dla Was zapowiedź kolorystyki 'All Star'. "King James" wystąpił w tych butach podczas meczu gwiazd, który odbył się w 2010 roku w Texasie. Niestety nie mamy jeszcze, żadnych zdjęć nowego wydania dlatego na potrzeby tego postu będziemy posługiwali się fotkami wersji OG. Jesteśmy jednak przekonani, że retro będą wiernym odwzorowaniem pierwowzoru.

Buty będą miały niebieską cholewkę w nieco jaśniejszym odcieniu niż stroje zawodników konferencji wschodniej. Na butach nie będzie brakowało syntetycznego panel z pierwszą generacją systemu Flywire. Pozostała część to skóra i nubuk. Upper uzupełniony jest czarnymi detalami. Całość stoi na czarnej podeszwie środkowej i poduszce Max Air. Jeszcze niżej jest transparentny outsole.

Pomimo tego, że nie ma jeszcze zdjęć, znana jest już przybliżona data premiery. Nike Lebron 7 'All Star' będą częścią kolekcji Nike, która pojawi się w sprzedaży w trakcie przyszłorocznego meczu gwiazd. O dokładnych terminach i dostępności będziemy Was jeszcze informować. Zaglądajcie na tenisufki.eu.
Nike LeBron 7 “All-Star”
kolor: Chlorine Blue/Black
styl: CU5646-400
cena: $200