Proponowany post

Wracają Nike Air Penny 5

07 luty 2020
Wracają Nike Air Penny 5

Przyznamy, że ta informacja bardzo nas zaskoczyła. Nike Basketball postanowiło zrobić re-edycję modelu Nike Air Penny 5, który debiutował w 2013 roku. Buty wrócą w jednej z oryginalnych kolorystyk 'Invisibility Cloak'

Cholewka butów zbudowana jest z syntetycznego zamszu, meshu i Fuse'a i wszystko w czarnym kolorze. Uzupełnieniem są opalizujące detale oraz logo "1 Cent" na języku i na pięcie. Upper osadzony jest na opalizującym midsole'u i poduszce Max Air umieszczonej pod piętą. Jest też płytka z włókna węglowego. Na samym dole jest transparentna podeszwa zewnętrzna, która z tego, co pamiętamy kiedyś miała opcję "Glow in The Dark".  

Nike Air Penny 5 w kolorystyce 'Invisibility Cloak' już teraz są dostępne w sklepach za oceanem. Niestety nie wiemy, czy będzie je można dorwać u polskich retailerów. Oryginalny drop był dostępny, między innymi w warszawskim KICKS Store. Może i tym razem buty znajdą się w ich ofercie. 
Kto z Was pamiętam Penn piątki? Ma ktoś je jeszcze w swojej kolekcji? Grał Ktoś z Was w tym modelu? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy. W owym czasie były one dość popularne, widać je było na parkietach NBA i nie tylko. Nike Air Penny 5 “Invisibility Cloak”
kolor: Black/Atomic Teal-Purple-Teal
styl: 537331-002
cena: $160