Proponowany post

Wracają Nike Dunk Low 'Ceramic Oraz 'Veneer', Część 'Ugly Duckling' Packu Z 2001 Roku

29 lipiec 2020
Wracają Nike Dunk Low 'Ceramic Oraz 'Veneer', Część 'Ugly Duckling' Packu Z 2001 Roku

Na początku tego roku amerykańska marka Nike zaskoczyła nas powrotem Dunk Low w kolorystyce 'Plum' będącej 1/3 debiutującego na rynku w 2001 roku 'Ugly Duckling' packu. Jak wiecie, w skład tej paczki wchodziły jeszcze dwie inne kolorystyki tej ponadczasowej sylwetki - 'Ceramic oraz 'Veneer', które jak się okazuje, również mają zaliczyć swój wielki powrót!

Tak jak wspominaliśmy, tytułowy 'Ugly Duckling' pack zadebiutował na rynku w 2001 roku i był o tyle wyjątkowy, że dostępny był tylko i wyłącznie w Kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie już wtedy popularność tej wywodzącej się z koszykarskich parkietów sylwetki była ogromna i często zdarzało się, że tamtejszy rynek dostawał nigdzie indziej niedostępne kolorystyki Dunków. Okazuje się, że prócz naprawdę świetnych 'Plum' amerykańska marka zdecydowała się przywrócenie dwóch pozostałych kolorystyk z paczki i już za jakiś czas w sprzedaży zobaczymy pomarańczowo-czarne z zielonymi dodatkami 'Ceramic' oraz zielono-brązowe przełamane fioletowymi akcentami 'Veneer'. Każdy z wariantów wykonany jest przy użyciu mięsistego zamszu z dodatkiem nylonu na tyle i postawiony na podeszwie z białym midsolem oraz spodem w dominującym kolorze góry. Niestety, na ten moment nie jesteśmy w stanie podzielić się z Wami zdjęciami tych retro Dunków, ponieważ sami nie jesteśmy jeszcze w ich posiadaniu. Jak tylko się to zmieni, od razu wracamy do Was z tematem.

Premiera Nike Dunk Low 'Ceramic oraz 'Veneer' odbędzie się gdzieś w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie Fall/Winter 2020.


Nike Dunk Low SP “Ceramic”
Kolor: Black/Ceramic-Nori
Kod: DA1469-001
Data: Fall/Winter 2020
Cena: $100


Nike Dunk Low SP “Veneer”
Kolor: Veneer/Autumn Green-Deep Purple
Kod: DA1469-200
Data: Fall/Winter 2020
Cena: $100

Nike