Proponowany post

Wracają Nike Dunk 'UNLV', Ale W Wersji Low

02 grudzień 2020
Wracają Nike Dunk 'UNLV', Ale W Wersji Low

Ostatnie miesiące, to niewątpliwie czas, kiedy w sneaekrsowym świecie króluje Nike ze swoim modelem Dunk. Mamy wrażenie, że oczy wszystkich sneakerheadów i streetwearowców skierowane są na ekipę designerów Nike Sportswear oraz skateboardingową Nike SB, którzy sukcesywnie pracują nad coraz to nowszymi projektami zalewającymi rynek, a będzie tego więcej.

Kolejnym dowodem na to, że kolejne miesiące bedą należały do Dunków, jest zapowiedź kolejnej wersji kolorystycznej, którą wkrótce zobaczyć mamy w sprzedaży. Nike Dunk Low 'UNLV', to nawiązanie do oryginalnej kolorystyki wysokich Dunków z 1985 roku, która wchodziła w skład kultowej paczki 'Be True To Your School'. Układ barw odnosi się do barw uczelni University of Nevada z Las Vgas, z którą to wtedy Nike miało podpisany kontrakt. Buty wykonano przy użyciu naturalnej skóry licowej dobrej jakości, którą kojarzymy z innych poprzednich wersji tej sylwetki. Zabarwiono ją na dwa kontrastujące kolory, czerwień oraz stonowaną szarość. Całość okraszona jest prostą, białą podeszwą z pasującym do góry spodem w klasycznym stylu.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low 'UNLV'

Buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczyć mamy już 14 stycznia. Jest spora szansa, że i Nike Dunk Low 'UNLV' zobaczymy na chmielna20.pl

Nike Dunk Low “UNLV”
Kolor: Soft Grey/University Red-White
Kod: DD1391-002
Data: 14 stycznia, 2021
Cena: $100


Nike

Tagi: nike dunk low