Proponowany post

Wracają Reebok Answer 5 DMX

31 maj 2019
Wracają Reebok Answer 5 DMX

Firma Reebok stworzyła niedawno model o nazwie I3 Legacy. Niestety nie widzieliśmy tych butów w polskich sklepach, nie wiemy też, z jakim przyjęciem spotkały się one na Świecie. Fajnie, że Reebok nie zapomina o Allenie Iversonie, ale wydaje nam się, że zamiast hybryd lepiej byłoby, gdyby marka wypuszczała re-edycje modeli, w których AI grał. W zeszłym roku po raz pierwszy od oryginalnej premiery wróciły Answer 1 w kolorystyce, którą nazwano 'Rookie Of The Year'. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo w sprzedaży pojawi się kolejny biało czerwony model z serii butów Allena Iversona. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Reebok Answer 5 DMX w oryginalnej wersji kolorystycznej z 2002 roku. Po raz pierwszy można było je zobaczyć na parkiecie w trakcie NBA All-Star Game, który w 2002 odbywał się w Philadelphii. Na ten mecz Iverson zmienił numer na koszulce na "6". Był to hołd dla innej legendy 76ers Juliusa "Dr. J" Ervinga.

Cholewka butów wykonana jest z białej skóry, którą uzupełnia duży czerwony element będący osłoną dla sznurowadeł. Na tym syntetycznym panelu mamy logo "I3", które znajdziemy też po zewnętrznej stronie cholewki. Są tutaj też litery "DMX" będące oznaczeniem systemu amortyzacji. Buty mają meshowy język, który zapewnia bardzo minimalną wentylację. Na pięcie jest pasek zapinany na rzep, którego zadaniem była poprawa dopasowania. Jednym z najfajniejszych smaczków tego modelu są wkładki, na których znajdziemy zdjęcie Allena Iversona.  Buty stoją na białej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy outsole ze standardowo wyglądającym bieżnikiem. 

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery. Niestety nie wiemy też, czy Reebok Asnwer 5 DMX trafią na półki polskich sklepów, albo przynajmniej na stronę producenta. W tej chwili można je kupić w kilku sklepach w Japonii. Jak tylko dowiemy się czegoś na temat ewentualnego dropu tych butów, damy Wam znać.