Proponowany post

Wracają Stare Dobre adidas NMD HU x Pharrell Williams, A Oto Ich Kolejna Kolorystyka

31 sierpień 2020
Wracają Stare Dobre adidas NMD HU x Pharrell Williams, A Oto Ich Kolejna Kolorystyka

Nie ma się co oszukiwać, że 'złota era' niegdyś bardzo pożądanych adidas NMD jest już za nami i to nie ważne, czy chodzi o klasyczną wersję tego modelu, czy niegdyś naprawdę hype'owe warianty projektowane przez Pharrella Williamsa. Dziś sporo się zmieniło i rynek nie jest już tak bardzo zainteresowany tą swoją drogą naprawdę godną uwagi sylwetką. Wszystko jednak niebawem może odwrócić się o 180 stopni...

Pharell Williams i niemiecka marka z trzema paskami ponownie biorą się za NMD i co ciekawe, odpuszczają średnio przyjętą przez środowisko, ząbkowaną podeszwę i wracają do sylwetki, nazwijmy to 'OG', o czym wspominaliśmy kilka dni temu (KLIK). Dziś pojawiła się kolejna okazja, by wrócić do adidas NMD HU, ponieważ w sieci pojawiły się przecieki dotyczące kolejnej wersji tej sylwetki. Tym razem chodzi o czarną kolorystykę z kontrastującymi, białymi i stalowymi dodatkami, która nam osobiście naprawdę się podoba. Buty dalej charakteryzuje jednoczęściowa, tkana cholewka wspomagana wykonaną z tworzywa sztucznego klatką, przez którą gęsto przeplecione są kontrastujące na tle czarnej bazy jasne sznurówki. Wierzch zdobią srebrne, prawdopodobnie odblaskowe chińskie napisy, które znamy już z poprzednich edycji tego modelu, a całość postawiona jest na pomalowanej czarną farbą piance Boost z płaskim, OG'sowym spodem.

Niestety, na ten moment nie mamy żadnych informacji dotyczących ich ewentualnej premiery. O tym, czy ewentualnie zobaczymy je w WS2, dowiemy się pewnie za jakiś czas.


adidas