Proponowany post

Wspólny Projekt KAPITAL x BYBORRE Zadebiutuje Już Wkrótce

19 listopad 2020
Wspólny Projekt KAPITAL x BYBORRE Zadebiutuje Już Wkrótce
Nowoczesna reprodukcja tradycyjnego rzemiosła w wykonaniu specjalistów z Japonii oraz Królestwa Niderlandów.


Od jakiegoś czasy staramy się Wam pokazywać coś więcej niż tylko nowojorski streetwear w wykonaniu Supreme. Oczywiście, są i zwolennicy tej marki i nic nam do tego, natomiast w głębi duszy wierzymy, że zainteresujemy Was takimi hasłami jak PIER39, CAL O LINEN. HOOLYWOOD, Engineered Garments, czyli twórczością mniej popularny, niszowych i często azjatyckich marek, które stawiają nie tylko na wygląd swoich produktów, ale też jakość użytych do produkcji materiałów czy nienaganne rzemiosło. 

Dziś bliżej przyjrzymy się temu, co przygotowała dla nas Japońska marka odzieżowa KAPITAL wraz z amsterdamską fabryką wyrobów dziewiarskich BYBORRE, o której spektakularnych wyczynach mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie i zachęcamy Was do śledzenia ich SM. Ich współpraca owocowała kamizelką, ale nie taką zwykłą, którą Wasz stary zakłada o 4 rano, szykując się na ryby, a inspirowaną kamizelką Ortega - rdzennych mieszkańców Nowego Meksyku. Projektanci BYBORRE zastosowali specjalnie opracowaną do tego celu nylonową dzianinę On-Pattern 3D ™, wykorzystując technologię 3D ™, aby wiernie odtworzyć kultowy wzór dziania Ortega. Item dostępny będzie w pięciu kolorach.

Niestety, wszystkich tych, którzy zainteresowani są zakupem, musimy zmartwić, bowiem wspólny projekt KAPITAL x BYBORRE dostaniecie tylko i wyłącznie w UNITED ARROWS & SONS już 20 listopada.


Kapital
BYBORRE