Proponowany post

Epidemia Nienawiści

Kolejny smutny incydent w USA

Wszystkie Premiery YEEZY, Których Spodziewamy Się We Wrześniu

23 sierpień 2019
Wszystkie Premiery YEEZY, Których Spodziewamy Się We Wrześniu
Wszytko, wskazuje na to, że wrzesień dla fanów obuwia projektowanego przez duet Kanye West oraz niemiecka marka adidas będzie naprawdę ciężkim okresem. O ile wierzyć źródłom tego miesiąca w sprzedaży pojawić ma się aż 6 modeli butów, łącznie w 11 kolorystykach.

Lecąc w kolejności chronologicznej już 4 września na półkach wybranych sklepów, w tym prawdopodobnie i CL20 zobaczymy adidas Yeezy Boost 700 w kolorystyce 'Magnet'. Trzy dni później, 7.09 spodziewajcie się adidas Yeezy Boost 700 V2 w zapożyczonej z pierwszej generacji wersji 'Inertia'. Po 7 dniach, czyli 14 września w pakiecie trzech kolorystyk - 'Salt', 'Rock' oraz 'Oil' zadebiutować ma znany nam już model Desert Boot, który jako jedyny w tym zestawieniu nie jest sylwetką, pod którą podpisuje się niemiecka marka z trzema paskami. Ciekawostką jest również to, że po ładnych kilku miesiącach nieobecności, 18 września wrócą też znane i lubiane Powerphase, tutaj w ziemistej kolorystyce 'Clear Brow'. Teraz to, na co chyba wszyscy czekają, a mianowicie flagowy, a zarazem cieszący się największą popularnością model, czyli adidas Yeezy Boost 350 V2. Line up 19 września otwierają 'Cloud' w wersji 'Reflective', a dzień później do większej ilości sklepów trafią ich nieświecące odpowiedniki - 'Cloud'. Trzy dni później tj. 21 września w limitowanej ilości w sprzedaży pojawią się Yeezy Boost 350 V2 'Citrin Reflective', a analogicznie dwa dni później zobaczymy zwykłe 'Citrin'. Rozkład jazdy 18.09 zamykają adidas Yeezy Boost 700 'Teal Blue' aka 'Hospital Blue'. Po te i więcej premier odsyłamy do naszego kalendarza premier.

Większość wymienionych tutaj pozycji w dniu ich światowych premier powinniśmy znaleść między innymi w stołecznym butiku CL20.