Proponowany post

Yoon Ahn W Nadchodzących AMBUSH x Nike Dunk High 'Black/White'

01 październik 2020
Yoon Ahn W Nadchodzących AMBUSH x Nike Dunk High 'Black/White'

Połówka twórców japońskiej marki AMBUSH, Yoon Ahn osobiście zajawia nam mocno wyczekiwany przez wielu kolejny wspólny projekt z Nike. Już jakiś czas temu wspominaliśmy Wam, że w duecie z Verbal wzięły się one za mocno wyhajpowane Nike Dunk w wersji High (KLIK). Dziś mamy okazję bliżej przyjrzeć się kolejnej nadchodzącej kolorystyce tej przeprojektowanej względem oryginału z 1985 roku sylwetki.

Już na pierwszy rzut oka widać, że tytułowe AMBUSH x Nike Dunk High 'Black/White różnią się swoim wyglądem od pierwowzoru sprzed 35 lat. Skórzana, w tym przypadku klasyczna, czarno-biała cholewka otrzymała kilka dodatkowych elementów. Zacznijmy może od góry, gdzie na kołnierzu okalającym kostkę pojawił się dodatkowy kawałek okalającej go skóry. Nieco niżej naszym oczom ukazuje się wyciągnięty ku tyłowi odstający od cholewki Swoosh, który niewątpliwie jest elementem rozpoznawczym tego wydania. Jeszcze niżej mamy kolejny detal z tworzywa sztucznego, czyli podłużny stabilizator pięty wciśnięty pomiędzy upper, a podeszwę. Sam but skonstruowany jest z najlepszego możliwego dla Dunków materiału, a mianowicie naturalnej skóry licowej świetnie oddającej klimat oryginału połączony z modową nutą nowoczesności wprowadzonej przez japońską markę AMBUSH. 

Buty w rozpiętej rozmiarówce męskiej do sprzedaży trafią w grudniu tego roku. Niestety, na ten moment nie mamy żadnych informacji, czy zobaczymy je w stołecznym butiku WS2, czy też nie. 


Nike