Proponowany post

Yue Minjun x COMME des GARÇONS Shirt x Asics - Zapowiedź Wspólnego Projektu

30 lipiec 2020
Yue Minjun x COMME des GARÇONS Shirt x Asics - Zapowiedź Wspólnego Projektu

Założymy się, że to, co tutaj zobaczycie będzie najdziwniejszą rzeczą, którą widzieliście dzisiejszego dnia. Przed Wami potrójny kolaboracyjny projekt, za który odpowiedzialna jest ekipa japońskiej marki Asics, która dostarczyła buty, chiński artysta Yue Minjun oraz team COMME des GARÇONS Shirt również stacjonujący w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Efektem ich wspólnych działań będą dwa modele butów, z których jeden jest delikatnie to ujmując, bardzo kontrowersyjny, ale o tym za chwilę. W skład wiosenno-letniej kolekcji COMME des GARÇONS Shirt wchodzić będzie nie tylko odzież zdobiona grafikami Yue, ale też i obuwie. Pierwszym modelem będzie typowo startowy TARTHER w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru, z dodatkiem różu lub niebieskiego. Drugą zaś sylwetką jest Win Job CP303, który często w Japonii ze względu na swoje właściwości często wybierany jest przez kucharzy czy ich pomoc. Musicie też wiedzieć, że Asics, to nie tylko buty sportowe, a w Kraju Kwitnącej Wiśni ich asortyment jest znacznie bogatszy i nie powinno Was zdziwić, kiedy na ulicach Tokio traficie na sklep z formalnym, skórzanym obuwiem z logo Asics. Ten kontrowersyjny model posiada białą bazę wykonaną ze skóry, neoprenu oraz syntetycznego materiału, na który naniesiona jest reprodukcja uśmiechniętej pracy Yue Minjun, która skupia na sobie całą naszą uwagę. 

Niestety, konkretna data premiery tego wydania nie jest nam znana, ale sami nie wiemy, czy chcielibyście ją poznać. Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.


Asics

CDG