Proponowany post

Z GOAT App Możesz Stać Się Posiadaczem Ferrari Testarossa z 1985 roku! Takiej Samej, Jaką Jeździł Michael Jordan!

27 listopad 2020
Z GOAT App Możesz Stać Się Posiadaczem Ferrari Testarossa z 1985 roku! Takiej Samej, Jaką Jeździł Michael Jordan!

Black Friday już dziś! Część z Was wyczekiwała tego dnia, przez okrągły rok zbierając każdy grosz, który właśnie dziś roztrwoni. 

Nie ma chyba takiego sklepu, który nie przygotowałby żadnego rabatu czy promocji, które napędzą sprzedaży. My kilkukrotnie już odsyłaliśmy Was do oferty Black Month w WS2 czy Worldboxie, gdzie naprawdę jest w czym wybierać. Mimo tego, że oferty z wyżej wymienionych sklepów są naprawdę korzystne, to złoty puchar za najgrubszą akcję w Czarny Piątek leci do CEO apki GOAT. Kilka dni temu, kiedy GOAT uruchomił wydarzenie w Black Friday w aplikacji, nikt jeszcze nie wiedział, że główną nagrodą za wszystkie wykonane zadania będzie supersamochód. Tak, jeden szczęśliwiec otrzyma auto, i to nie byle jakie auto, a samochód, który sam Michael Jordan posiadał w latach 80-tych - Ferrari Testarossa z 1985 roku! Niesamowicie prezentujące się na zdjęciu Ferrari Testarossa z 1985 roku, jest okrzyknięty najpiękniejszym supersamochodem lat 80., a możliwości posiadania tego samego samochodu, co Król NBA Jordan z pewnością byłoby ogromnym zaszczytem.

Aby uzyskać wszelkie informacje na temat konkretnej metody uczestnictwa, instaluj GOAT App. Może to właśnie Tobie uda się wygrać kruczo-czarne Ferrari Testarossa! Mamy nadzieję, że jak już będzie u Ciebie, to dasz się karnąć, co?