Proponowany post

Z końcem tego roku zobaczymy nowe Air Jordan 1 High OG “Archaeo Brown”

02 kwiecień 2021
Z końcem tego roku zobaczymy nowe Air Jordan 1 High OG “Archaeo Brown”

Mamy dla Was kolejną zapowiedź dotyczącą kultowych Air Jordan 1 w najbardziej szanowanej i zarazem hajpowej wersji High OG. Na przestrzeni lat, od kiedy ta ponadczasowa sylwetka jest na rynku, doczekaliśmy się jej masy świetnych wersji kolorystycznych, z których niemal wszystkie zawsze, a szczególnie teraz cieszą się ogromną popularnością. Czy i tak będzie w przypadku tytułowych Air Jordan 1 High OG “Archaeo Brown”.

Na ten moment nie dysponujemy ich oficjalnymi zdjęciami, a jedynie poglądowym mockup'em od ekipy house of heat. Według nich buty skonstruowane mogą być  przy użyciu sprawdzonego połączenia naturalnej skóry licowej oraz nubuku, który znamy z takich limitowanych kolorystyk jak 'Mocha' czy 'University Blue'. Kolorystycznie wysoki upper zdominowany ma być przez czerń z dodatkiem brązu o odcieniu 'Archaeo Brown', co fanom Travissa Scotta i jego projektów może się spodobać. Wszystko to sparowane ma być z jasną podeszwą z ciemnym spodem. Niemniej jednak, na to, czy buty faktycznie będą wyglądały, tak jak na załączonej grafice będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Premiera nowych Air Jordan 1 High OG “Archaeo Brown” przewidziana jest na koniec tego roku. Buty powinniśmy zobaczyć w Warsaw Sneaker Store oraz Sklepach Koszykarza