Proponowany post

Z okazji 30. Rocznicy Powstania Asics GEL-Lyte III, Ronnie Fieg Wypuści 30 kolorystyk Tego Modelu, Każdej Po 300 Sztuk

25 listopad 2020
Z okazji 30. Rocznicy Powstania Asics GEL-Lyte III, Ronnie Fieg Wypuści 30 kolorystyk Tego Modelu, Każdej Po 300 Sztuk

Wirtuoz kolaboracyjnych projektów, uzdolniony Ronnie Fieg, założyciel sieci butików KITH po raz kolejny siły z japońską marką Asics. Gość ten na swoim koncie ma już ponad 50 projektów na bazie model sportowych butów Asics'a, a teraz dokłada kolejne 30! Tak, z okazji okrągłej, trzydziestej rocznicy powstania ponadczasowych GEL-Lyte III Ronnie postanawia dorzucić do pieca i już w nadchodzący Black Friday, 27 listopada 2020 roku dać światu 30 ascetycznych kolorystyk tej kultowej sylwetki spod szyldu GEL w jednie 300 wyprodukowanych par każda. Szybka matematyka. Oznacza to, że ekskluzywnie w salonach KITH oraz online na kith.com pojawi się łącznie 9000 par trójek wchodzących w skład szalonego projektu 'The Palette'.

Nie ma tutaj sensu opowiadać o każdej z osobna, a tylko po krótce powiemy, o co chodzi w projekcie Ronnie Fieg x ASICS Gel Lyte III „The Palette”. Otóż Ronnie wziął na warsztat paletę najczęściej używanych w kolaboracjach z japońską marką kolorów, powielił ich tonalne odcienie i tak wybrał 30 konkretnych, pastelowych barw. Następnie w dokładnie w te odcienie zabarwił naturalną świńską skórę zamszową, z której później uszyto jakościową cholewkę trójek z charakterystycznie przedzielonym na pół językiem. Jak już Ronnie miał gotową cholewką sparowała ją z kontrastującą podeszwą z zatopionym w niej systemem GEL, który dba o wygodę użytkowania z każdym oddanym krokiem. Elementem spójnym są brandowane wkładki wewnątrz.

Tak jak wspomnieliśmy, buty do sprzedaży trafią już 27 listopada. Co ciekawe, KITH docenia swoich klientów, i wszyscy, który wcześniej kupuli tam trójki będą mieli pierwszeństwo zakupu Ronnie Fieg x ASICS Gel Lyte III „The Palette”, a może nawet otrzymają jakiś prezent? Kto wie, wszyscy zainteresowani dowiedzą się tego już w nadchodzący Black Friday. 


KITH
Asics