Z okazji 30. rocznicy powstania Union Los Angeles wypuści kolejną kolorystykę Air Jordan 4 - '30th Anniversary'

21 kwiecień 2021
Z okazji 30. rocznicy powstania Union Los Angeles wypuści kolejną kolorystykę Air Jordan 4 - '30th Anniversary'

Już jakiś czas temu kultowy butik Union Los Angeles ogłosił, że z okazji 30. rocznicy powstania nawiąże wiele kolaboracyjnych projektów, o czym mieliśmy okazję Wam wspominać TUTAJ. Na liście partnerów ponownie pojawił się Jordan Brand, z którym Union miał okazję wypuścić już dwie kolorystyki świetnych Jedynek, niemniej ciekawych Czwórek, oraz najmniej urodziwych Delta Mid. 

Jak się okazuje, ekipa butiku nie zapomniała o swoich naprawdę świetnych Air Jordan 4 i w ramach obchodów 30. rocznicy powstania ponownie na nie stawiają. Nadchodzące  Air Jordan 4 - '30th Anniversary' to dalej te same czwórki z kilkoma przeprojektowanymi względem oryginału elementami, takimi jak chociażby nieco inny, mający poprawić komfort użytkowania toebox, czy zszyty język z pianki. Materiałowo postawiono na połączenie jakościowego, szarego zamszu z dodatkiem wytrzymałej, nylonowej siateczki na kołnierzu i froncie. Stonowaną, szarą bazę przełamano kontrastującymi, turkusowymi i błękitnymi dodatkami a charakterystyczne skrzydełko, przez które przeplatane są sznurówki wykończono półprzeźroczystym tworzywem. Oczywiście o takim elemencie jak dodatkowa, żółta metka pasująca do spodu beżowej podeszwy z napisem 'UNION' na boku nie zapomniano. 

Data premiery oraz sposób sprzedaży UNION Los Angeles x Air Jordan 4 - '30th Anniversary' nie są nam znane. Liczymy jednak, że tak jak ostatnie ciemne czwórki ( KLIK ), tak i te dostaniemy w Warsaw Sneaker Store