Proponowany post

Ostatni Mecz Vince'a Cartera

Wspominamy legendę

Z Okazji Oktoberfest adidas Raz Jeszcze Wypuszcza Piwodoporne Munchen'y

13 wrzesień 2019
Z Okazji Oktoberfest adidas Raz Jeszcze Wypuszcza Piwodoporne Munchen'y

Oktoberfest, to chyba najbardziej znany i największy, niemiecki festyn piwny, który od 1810 roku odbywa się w Monachium. Podczas ostatnich edycji przewija się przez niego około 6 milionów ludzi, którzy łącznie wypijają średnio 5 milionów litrów piwa, sprzedawanego tradycyjnie w litrowych kuflach tzw. Maßkrug

W 2017 rok niemiecka marka z trzema paskami wypuściła specjalną edycją modelu Munchen, którego cholewka pokryta była specjalną powłoką DPBR, która została zastosowana w celu zapewnienia osobom pijącym, że są odporne zarówno na wymioty, jak i na piwo, które podczas Oktoberfest leje się strumieniami. Wtedy to w sprzedaży pojawiła jedna bardzo prosta wersja kolorystyczna, która swoim wyglądem nawiązywać miała do tradycyjnych Bawarskich spodni ze skóry. W tym sezonie piwoodporne Munchen wracają z podwójną siłą. Pomysł na nie jest identyczny co poprzednio i dwie utrzymane w ciemnym lub jasnym bronzie kolorystyki ze zdobionym zapiętkiem i lekko kontrastującymi trzema paskami na boku inspirowane są tradycyjnymi portkami typu lederhosen. Każdy z wariantów, czy to ciemny, czy jasny spleciony jest pstrokatymi sznurówkami i postawiony na szczycie kremowej podeszwy. Kropką nad i jest złoty napis 'Prost' na boku, co po polsku oznacza 'Na Zdrowie'. Należy też wspomnieć, że buty skonstruowane zostały z Niemczech, co oznacza, że na jakość użytych do produkcji materiałów oraz ich wykonania. I tak, to wydanie również jest odporne na wymiociny. 

Premiera odbędzie się 14 września. Ciemny wariant dostępny będzie w wybranych sklepach natomiast jasny jedynie na stronie producenta. Czy buty pojawią się i w stołecznym WS2? Mamy taką nadzieje.


adidas