Proponowany post

Z Okazji 'Urodzin' Apki SNKRS Dostaniemy Dwie Specjalne Wersje Nike Air Max 1

31 lipiec 2020
Z Okazji 'Urodzin' Apki SNKRS Dostaniemy Dwie Specjalne Wersje Nike Air Max 1

Już 8 sierpnia 2020 roku przez wielu znienawidzona apka SNKRS obchodzi kolejne 'urodziny'. Z tej też okazji, tego dnia spodziewamy się ze strony amerykańskiej marki jakichś atrakcji, a jedną z nich będzie premiera co najmniej dwóch specjalnie na tę okazję przygotowanych wersji kultowego modelu, jakim jest Air Max 1.

Nadchodzące buty dostępne będą w dwóch diametralnie się różniących wersjach, które łączy kilka elementów. Bez względu na to, na które się zdecydujecie, buty posiadać będą wykończone napisem 'SNKRS GOT 'EM' wkładki, datą 8. 8. 20 wytłoczoną na tyle cholewki oraz Baby Swooshem na mudguardzie. Pozostałe elementy, to już dwie różne bajki. Brązową kolorystykę wykończono mięsistą, jakościową skórą licową w kilku odcieniach z bardzo estetycznie perforowanym toeboxem oraz kołnierzem okalającym kostki. Jedynie język w celu zwiększenia komfortu ich noszenia wykończono elastycznym nylonem w jasnym kolorze. Całość postawiono na szczycie białej podeszwy wewnętrznej ze spodem pasującym do góry.W drugiej opcji Nike Air Max 1'SNKRS GOT 'EM' postawiono na pakiet syntetycznych materiałów z półprzeźroczystym, mlecznym fabrykatem na czele, którym wykończono niemal cały wierzch oraz boki cholewki. Połączono go z perłowym mugduardem oraz podwójnie wykończonym Swooshem na panelach bocznych. Wszystko to wieńczy śnieżnobiała podeszwa z transparentnym spodem. To właśnie ta wersja nam zdecydowanie bardziej przypadała do gustu, ale mamy pewne obawy, że we wnętrzu butów podczas użytkowania w widoczny może skraplać się wilgoć.

Buty w sprzedaży na wyżej wspomnianej apce SNKRS zobaczmy 8 sierpnia. Niestety, obstawiamy, że będzie to wydanie dostępne tylko i wyłącznie na apce, także przygotujcie się na możliwość wyłapania klasycznej 'L'. Nike

Tagi: nike air max 1