Z Okazji Walentynek Dostaniemy Welurowe Nike SB Dunk Low x StrangeLove

30 grudzień 2019
Z Okazji Walentynek Dostaniemy Welurowe Nike SB Dunk Low x StrangeLove

Już za kilka tygodni cały świat obchodzić będzie Święto Zakochanych potocznie nazywane Walentynkami. Oczywiście, dla streetwearowych oraz sneakersowych marek jest to świetny czas, aby wypuścić jakąś tematyczną kapsułę czy specjalną, świąteczną kolorystykę. Skateboardingowy oddział Nike idzie tym tropem i wspólnie z deskorolkową marką StrangeLove ze słonecznej Kalifornii specjalizującą się w produkcji decków wypuścić walentynkowe Nike SB Dunk Low

To, co wyróżnia ten projekt na tle innych to nie tylko kontrowersyjny, różowy upper, ale też materiał, z którego wykonane są buty. Obydwie ekipy postawiły na połączenie mieniącego się weluru z pluszem oraz zamszem, co naprawdę rzadko zdarza się w przypadku sneakersów i szczerze mówiąc, zupełnie nie pamiętamy, kiedy coś takiego ostatni raz miało miejsce. Jeżeli Wy kojarzycie, prosimy, dajcie nam znać w sekcji komentarzy, co przyszło Wam do głowy. Gdyby tego było mało, na pięcie znajdziecie haftowaną postać w kształcie serca, a na wkładkach dwie skomplikowane grafiki w tradycyjnym stylu. Dodatkowo, wszytko postawione jest na jasnej podeszwie z półprzeźroczystym, różowym spodem z niebiesko czerwonymi drobinami w nim zatopionymi. 

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast obstawiamy, że buty w sprzedaży zobaczymy w okolicach walentynek.


Nike SB
StrangeLove


Tagi: nike dunk low