Proponowany post

adidas Yeezy 1020 Z Bliska

Dalej czekamy na datę premiery.

Zapowiadane Stüssy x Nike Air Force 1 Low 'Black' Oraz 'Fossil Stone' On Feet

08 wrzesień 2020
Zapowiadane Stüssy x Nike Air Force 1 Low 'Black' Oraz 'Fossil Stone' On Feet

Wywodzący się ze słonecznej Kalifornii, kultowy, streetwearowy label Stüssy obchodzi w tym roku swoją okrągłą, 30. rocznicę powstania. Z tej też okazji na rynku pojawiła się masa kolaboracyjnych projektów z udziałem Shawna, założyciela marki. Sama sportowa potęga, marka Nike miała przyjemność wypuścić ze Stüssy dwa kolaboracyjne projekty obfitujące zarówno w odzież, jak i dwa modele butów, z czego kolaboracyjny Air Zoom Spiridon Cage 2 w kolorystyce 'Fossil' na długo pozostaną w naszej pamięci. Część z Was doskonale już wie, że to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez ten duet i jest szansa, że rok ten zamkną dwiema kolorystykami kultowych AF-1. O jednych z nich mieliśmy okazję już wspominać (KLIK), a dziś pokażemy Wam, jak obydwa prezentują się 'on feet'.

Konstrukcyjne, projekt ten nawiązuje starych projektów Nike, kiedy to producent częściej tworzy ł buty wykonane z płótna. Tutaj tym materiałem wyściełano niemal całą cholewkę, którą wzbogacono o kilka naprawdę unikalnych detali. Jeżeli o nie chodzi, to są nimi między innymi specyficznie haftowany Swoosh podzielony na pół czy zapiętek wykonany tą samą techniką. Na jego środku znajduje się metalowy sygnet z logo kalifornijskiej marki. Kolejnym miejscem, gdzie je znajdziecie, jest środek toeboxa czy wkładki. Oczywiście na szczycie języka nie mogło też zabraknąć customowej metki Nike. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, buty zadebiutują w dwóch wersjach kolorystycznych, jasnej 'Fossil Stone' oraz ciemnej 'Black'. 

Niestety, na ten moment szczegóły dotyczące daty premiery czy sposoby sprzedaży nie są nam znane. Mamy jednak nadzieję, że tak jak dwie ostatnie kolaboracje Nike x Stüssy tę również zobaczymy w WS2, chcielibyście?
Nike
Stüssy