Proponowany post

Zapowiedź Air Jordan I KO „Paisley”

11 styczeń 2021
Zapowiedź Air Jordan I KO „Paisley”

Już jakiś czas temu sneakersowy świat obiegła informacja o tym, że w sprzedaży ponownie zobaczymy Air Jordan 1 'Chicago', ale w niestandardowej wersji AJKO lub jak kto woli KO. Oczywiście, nie jest to, to samo, co kultowe, skórzane 'Chicago', ale biorąc pod uwagę to, że niewiadomo, kiedy doczekamy się kolejnej re-edycji tej najbardziej pożądanej wersji może warto przyjrzeć się im nieco bliżej i rozważyć zakup. Dodatkowo biorąc pod uwagę to, jak buty prezentują się na oficjalnych zdjęciach prosto od Jordan Brand, jest  na co popatrzeć i nad czym się zastanawiać - KLIK.

Co więcej, w linii Air Jordan 1 szczególną uwagę konsumentów przykuwają specjalne materiały użyte do produkcji, wzory czy oczywiście kolaboracje, a niestandardowo wyglądające KO do nich należą, dodatkowo nie pojawiają się na rynku tak często, jak inne AJ 1. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że Air Jordan 1 High doczekają się nowej wersji „Paisley” i jak się, okazuje, nie będą jedynymi. Światło dzienne ujrzały również szpiegowskie zdjęcia Air Jordan I KO „Paisley”. Cholewka butów pokryta jest granatowym materiałem wykończonym czarnymi taśmami na krawędziach z kontrastującym białym wzorem Paisley o nieregularnej kompozycji. Całość zestawiona jest z jasną, pasującą do całości podeszwą o niskim profilu i ciemnym spodem.

Szczegóły premiery Air Jordan I KO „Paisley”

Obecnie nie mamy żadnych informacji o ewentualnej dacie premiery Air Jordan I KO "Paisley". Jeżeli chodzi o dostępność, to obstawiamy, że buty można będzie dostać w Sklepie Koszykarza czy WS2.


Jordan