Proponowany post

Zapowiedź Białej Wersji Air Jordan 4 'Gucci'

07 listopad 2018
Zapowiedź Białej Wersji Air Jordan 4 'Gucci'
A może coś innego było inspiracją dla powstania tej kolorystyki...?

Wczoraj pisaliśmy o przyszłorocznym wydaniu Air Jordan 4 'Gucci'. Okazuje się, że marka Jordan planuje wypuszczenie też białej wersji tych butów. Pojawiły się nawet pogłoski, że obie kolorystyki, nie będą nazywały się 'Gucci', a będą nawiązaniem do filmu "Do The Right Thing". Nie tyle do samego obrazu w reżyserii Spike'a Lee, ile do pojawiających się w nim pudełek od pizzy. 
W filmie, Pizzeria u Sala jest bardzo istotnym miejscem, wokół którego rozgrywa się spora część fabuły. W tym lokalu pracuje niejaki Mookie, dostawca placków, w którego wciela się sam Spike Lee. Jeśli nie oglądaliście tego filmu, to gorąco polecamy seans. Na pewno kojarzycie słynną scenę, w której Boogin' Out zostaje potrącony przez przechodnia, co spowodowało zarysowanie jego nowiutkich Air Jordan 4 'White Cement'. 
  
W przyszłym roku czwórki obchodzą swoje 30. urodziny, podobnie jak i film. Wszystko zaczyna łączyć się w całość, a projektanci Jordan Brand lubią inspirować się takimi historiami. Niestety nie pojawiły się jeszcze zdjęcia omawianych butów, ale po raz kolejny z pomocą przychodzą nam ludzie z @zsnekerheadz. Przygotowali oni grafikę, która przybliża nas do tego, jak będą wyglądały te czwórki. Prawdopodobnie będzie to po prostu białą, skórzana wersja AJ4, z czerwonymi i zielonymi detalami. Nie wiemy, jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć pierwsze zdjęcia. Coś nam się wydaje, że jeżeli naprawdę będzie to release powiązany z filmem to poza butami w kolekcji znajdzie się też sporo odzieży. 

W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać prawdziwą inspirację zapowiadanych Air Jordan 4. Wiadomo, że premiera butów przewidziana jest kwiecień.