Zapowiedź nowych adidas Yeezy Foam Runner “Vermilion”

20 kwiecień 2021
Zapowiedź nowych adidas Yeezy Foam Runner “Vermilion”

adidas Yeezy Foam Runner to ten model butów który albo się kocha, albo nienawidzi. My osobiście należymy do tej pierwszej grupy odbiorców i mimo wszystko uważamy, że są naprawdę świetne. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, co Wy osobiście o nich sądzicie? 

Nawet jeśli nie do końca odpowiada Wam ich wygląd, to wiedzcie, że na rynku w najbliższym czasie zobaczymy wiele kolorystyk tego kontrowersyjnego, jak to społeczność nazywa crocsa od Kanye. Po zapowiedziach ciemnych adidas Yeezy Foam Runner w kolorystyce “Mineral Blue” przychodzi pora na najbardziej jak do tej pory wpadającą w oko wersję barwną tych lekkich, piankowych chodaków, a dokładnie czerwonych niczym dojrzały w słońcu pomidor adidas Yeezy Foam Runner “Vermilion”. Konstrukcyjnie, czy materiałowo nie spodziewajcie się tutaj żadnych zmian. Buty dalej wykonane są z pianki z domieszką  alg, które na własnej farmie hydroponicznej o powierzchni 4000 akrów w Wyoming uprawia sam Kanye West, ale to pewnie już wiecie. 

Mówi się, że buty w sprzedaży zobaczymy w październiku. Wtedy też szukajcie ich w stołecznym butiku CL20,  gdzie powinny się pojawić. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 80$.