Proponowany post

Zapowiedź nowych UNDERCOVER x Nike Dunk High “UBA”

14 kwiecień 2021
Zapowiedź nowych UNDERCOVER x Nike Dunk High “UBA”

Gdzieś w lutym, dokładnie 10 lutego informowaliśmy Was o tym, ze kultowa japońska marka UNDERCOVER raz jeszcze łączy siły z Nike i wspólnymi siłami tworzą dwie kolorystyki bardzo aktualnie hajpowego modelu Dunk High “Chaos”. Jak się okazuje, to nie jedyne wspólne Dunki, jakie mają szansę pojawić się w sprzedaży. Co więcej mówi się, że to dopiero początek Dunków od tego duetu.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowych UNDERCOVER x Nike Dunk High “UBA”, gdzie trzyliterowy skrót oznacza “Undercover Basketball Association”, o czym informuje nas pokaźny, wpadający w oko napis zdobiąc piętę. Barwnie, buty nawiązują do kultowych Air Jordan 1 w królewskiej kolorystyce 'Bred' stąd też czerwień i czerń, na którą zabarwiono wykonaną z dwóch rodzajów naturalnej skóry cholewkę. Zwróćcie uwagę na jej fakturę. Czarne elementy są gładkie natomiast czerwone mięsiste, przypominające skórę słonia. Całość w swojej klasycznej formie spleciona jest jasnymi sznurówkami, które komponują się z jasną, nakrapianą podeszwą. 

Buty w wybranych punktach sprzedaży, miejmy nadzieje, że i takich jak stołeczny butik Warsaw Sneaker Store pojawią się w sezonie fall/winter 2021.Sugerowana cena detaliczna nie jest nam jeszcze znana.