Proponowany post

Zapowiedź oraz data premiery limitowanych Nike Air Max 95 NRG 'LeBron'

05 marzec 2021
Zapowiedź oraz data premiery limitowanych Nike Air Max 95 NRG 'LeBron'

Z okazji 20. rocznicy powstania kultowych Air Max 95 w 2015 roku, Nike wypuściło specjalną edycję tej sylwetki sygnowanej logo LeBron Jamesa nazwanej „Game Time”, która dostępna była tylko za pośrednictwem apki SNKRS. Po sześciu latach pojawić ma się druga edycja LeBron'owych AM95, tym razem ubrana w kolory „Lakers”.

Ta wersja LeBron James x Nike Air Max 95 to zdecydowanie bardziej kontrowersyjny projekt, w którym lewy but, jest ubrany we wpadający w oko żółty, a prawy w nasycony fiolet. Każdy z nich ma odpowiednio fioletowe i żółte akcenty na oczkach, przez które przeplecione są sznurówki, pięcie i we wnętrzu systemów zatopionych w podeszwie. Kluczowe dla tego wydania elementy można znaleźć na półprzezroczystych stabilizatorach zatopionych w spodzie podeszwy z listą osiągnięć zawodowych LeBrona, a także dużą liczbą „2” i „3” w przedniej jej części. But zapakowane będą w specjalnie na tę okazję zaprojektowane pudełko w stylu AM95 z logo LeBrona.

Według kalendarza Nike Air Max 95 NRG „LeBron” mają zostać wydane 30 marca. Z racji na dopisek NRG w nazwie dostępne będą tylko i wyłącznie w wybranych sklepach, takich jak Warsaw Sneaker Store.