Zapoznaj Się Z Jesienno-Zimową Kolekcją Odzieży Od sacai x Nike 2020

15 październik 2020
Zapoznaj Się Z Jesienno-Zimową Kolekcją Odzieży Od sacai x Nike 2020

Już niebawem, a dokładnie 9 listopada w sprzedaży zobaczymy efekt najnowszej współpracy pomiędzy japońską marką sacai, a amerykańskim brandem Nike. Tego dnia w wybranych punktach zadebiutują łącznie cztery kolorystyki zupełnie nowych sacai x Nike VaporWaffle, o czym wspominaliśmy Wam tutaj.  

Część z Was doskonale wie, że współpraca Chitose Abe z sacai oraz Nike nie ogranicza się jedynie do butów. Wspólnymi siłami wypuszczają też spektakularne kapsuły odzieżowe i tak dzieje się po raz kolejny. Już niedługo, prawdopodobnie 20 października to sprzedaży trafi ich najnowsza kolekcja apparelu. Jesienno-zimowa kapsuła sacai x Nike 2020 będzie obejmowała bluzy i kurtki puchowe. Style tych pierwszych są niejako kontynuacją klasycznych, znanych nam już z wcześniejszych współprac sacai i Nike wzorów, a kurtki puchowe są podzielone na modele męskie i damskie. Te drugie wyróżnia dodatek pluszowych materiałów. Kolorystycznie cała seria, to głównie klasyczna czerń, wojskowa zieleń i śnieżna biel.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, podaje się, że sprzedaż ruszy 20 października. Niestety, nie mamy pojęcia, czy coś z tych rzeczy dostaniemy w CL20, czy nie.


Nike