Proponowany post

Zaprojektuj Swoje Nike Z '90/10' All-Star Packiem

09 luty 2018
Zaprojektuj Swoje Nike Z '90/10' All-Star Packiem

Nie dalej jak wczoraj mieliśmy okazję prezentować Wam nową wersję kultowego modelu Air Huarache, do którego dołączony były piny i specjalny szablon pozwalający na ich delikatny custom. Jak się okazuje buty, które wychodzą z okazji All-Star Weekend, nie są jedyną propozycją sportowej marki z Portland, do której załączony jest wyżej wspomniany zestaw.

Pozostałymi sylwetkami, które będą wchodziły w skład tytułowego packu to: Air Force 1, Vandal High, Air More Money, SF-AF1 oraz wcześniej wymienione Air Huarache. Wszystkie zostały utrzymane w biało-beżowej kolorystyce. Nazwa '90/10' wzięła się stąd, że według Nike buty wyrażają Ciebie, a w surowej wersji każdy element paczki wykończony jest w 90%, a ostatnie 10% należy do Ciebie. To właśnie do uwolnienia Twojej ekspresji producent dorzuca szablony, z których przy tworzeniu możesz korzystać. Teraz daj nam znać, który z modeli przypadł Ci do gustu najbardziej? My jesteśmy za AF-1.

Buty do sprzedaży trafią już 15 lutego. Znajdziesz je zarówno na Nike.com, jak i w wybranych sklepach z asortymentem marki. Jeżeli chodzi o PL zaglądaj tutaj.Nike

Tagi: -