Proponowany post

Zbliża Się Premiera Dwóch Kolorystyk A BATHING APE x adidas Originals “SuperStar”

22 luty 2021
Zbliża Się Premiera Dwóch Kolorystyk A BATHING APE x adidas Originals “SuperStar”

A Bathing Ape to streetwearowa potęga z Kraju Kwitnącej Wiśni ( w tajemnicy możemy powiedzieć Wam, że produkty tej marki stacjonarnie dostaniecie w stołecznym butiku CL20 ), której fanom mody ulicznej nie trzeba specjalnie przedstawiać. Założony przez NIGO legendarny brand od momentu, kiedy pojawił się na rynku, nawiązał setki elektryzujących współprac, a jednym ze stałych partnerów jest niemiecka marka adidas Originals

Po świetnych ZX'ach, przy których projektowaniu czynny udział brała również ekipa UNDFTD - KLIK wracamy do tematu z sierpnia 2020 roku, kiedy wspomnieliśmy Wam o tym, że BAPE raz jeszcze bierze się za Superstary, które w sprzedaży zobaczymy w styczniu 2021 - KLIK. Jak to jednak bywa w przypadku wczesnych doniesień i przecieków, tak i tutaj produkt finalny diametralnie różni się od tego, co faktycznie dostajemy. Nowe A BATHING APE × adidas Originals “SuperStar”, to ciekawe połączenie koszykarskiego DNA modelu z 1969 z charakterystycznymi elementami od BAPE. Chcąc w uczciwy sposób zaznaczyć równy udział tych dwóch podmiotów w projekcie, trzy paski od adidasa znajdziemy na jednej stronie cholewki, natomiast gwiazdę BAPE Sta na drugiej. To samo dzieje się na języku, gdzie wylądowało logo małpy oraz Trefoil, tyle, wkładkach, a nawet panelach bocznych, gdzie złotą farbą podkreślono nazwy obydwu marek. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziemy mieli dwie kolorystyki. Jasna to oczywiste nawiązanie do klasycznych Superstarów z 1969 roku, natomiast ciemna, przepełniona kolorowym wzorem charakterystycznego camo, to hołd w stronę streetwearowych korzeni BAPE. Wszytko to zapakowano w specjalne pudełko.

Buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczymy już 27 lutego. Niestety, na ten moment nie wiemy, czy buty trafią do takich europejskich sklepów jak Warsaw Sneaker Store, czy zarezerwowane będą dla japońskiego rynku, co jest wielce prawdopodobne.