Proponowany post

WMNS Air Jordan 13 'Phantom' - Zapowiedź

Data premiery i porcja oficjalnych zdjęć.

Zdjęcie Dwóch Pierwszych Modeli Z Kolekcji adidas x Dragon Ball Z

09 styczeń 2018
Zdjęcie Dwóch Pierwszych Modeli Z Kolekcji adidas x Dragon Ball Z

Musimy przyznać, że tamat nadchodzącej kolekcji niemieckiej marki adidas Originals poświęconej kultowej serii japońskich seriali animowanych 'Dragon Ball Z' to coś, na co czeka naprawde sporo osób. Jak udało nam się ustalić, kolekcja prócz odzieży obejmować ma aż 7 modeli butów inspirowanych głównymi postaciami mangi, czyli tyle samo co Smoczych Kul w serii.

Na ten moment światło dzienne ujrzały dwie pierwsze sylwetki, a są nimi niedawno debiutujące Prophere w tym przypadku wzorowane na postaci Cell'a oraz Yung-1 utożsamiane z Friezą. Pierwszy z nich utrzymany jest w zielono-fioletowej kolorystyce z kontrastującą, białą podeszwą, natomiast drugi to przewaga bieli z fioletowo-różowymi akcentami. Wszystko zaprojektowane tak, by od razu kojarzyć się z konkretną postacią. Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a my już nie możemy doczekać się kolejnych przecieków z tej serii. Mówi się jednak. że możemy spodziewać się jeszcze takich sylwetek jak:

-Ultra Boost 'Yajirobe'
-NMD_CS1 'Mr.Popo'
-NMD_Racer 'Mr.Satan'

Niestety na więcej informacji będziemy musieli poczekać. Data premiery również nie jest nam znana. Mamy jednak nadzieję, że buty pojawią się i tutaj.

adidas

Tagi: -