Zgarnij Wejściówkę Na Imprezę P.O.D. Creative Space @Niebo

21 sierpień 2018
Zgarnij Wejściówkę Na Imprezę P.O.D. Creative Space @Niebo

Już w najbliższą sobotę odbędzie się impreza pod hasłem P.O.D. Creative Space @Niebo organizowana przez adidas Originals, WS2 oraz HYPETALK. Wszytko, startuje 25 sierpnia. Pierwszym etapem są unikalne warsztaty, na które wejściówkę możecie zdobyć, jeżeli tylko wykażecie się kreatywnością. Prowadzący, Zulu Kuki stanie na czele kilku grup uczestników, którzy sami naszkicują, zaprojektują i dobiorą materiały do własnej wersji P.O.D. Więcej informacji znajdziecie na story tutaj.

Jeżeli jednak chcesz się znaleźć na wieczornej części wydarzenia, adidas Originals odpala specjalną stronę, gdzie w myśl zasady 'kto pierwszy - ten lepszy' rozdawane są zaproszenie na event. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz KLIK!. Punkt 20:00 w Niebie w centrum Warszawy za dekami staną takie postacie jak ZEPPY ZEP, Canblaster, BIG DOPE P i DJ Rafik.

Dodatkowo pierwsze 30 osób, które w tym dniu w specjalnie do tego celu stworzonym pop-upie WS2 zakupi buty P.O.D otrzyma je w kolekcjonerskim pudełku z pakietem gadżetów w zestawie. 

Widzimy się na miejscu!