Proponowany post

Zmiana Daty Premiery Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint'

22 marzec 2019
Zmiana Daty Premiery Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint'

Jedynki w kolorystyce 'Crimson Tint' pokazywaliśmy Wam na naszej stronie już kilka razy. Buty są jednak na tyle ciekawe, że za każdym razem, gdy pojawiają się nowe fotki, chcemy się nimi z Wami podzielić. Dziś jest trochę podobnie. Mamy kilka nowych ujęć, ale też istotną informację dotycząca premiery tej damskiej wersji Air Jordan 1 High OG. Została ona przesunięta o dwa tygodnie do przodu. 

Jak wiadomo, czarną skórę cholewki 'Crimson Tint' uzupełniają jasne panele i Swoosh w pastelowym odcieniu koloru różowego. Przyznamy, że to połączenie prezentuje się całkiem nieźle. Trochę nietypowo wygląda w tym wydaniu podeszwa środkowa. Zamiast standardowej bieli, midsole mamy w szarym odcieniu. Na samym dole znajdziemy gumową podeszwę zewnętrzną w tym samym kolorze, co panele z cholewki. Skoro mamy do czynienia z modelem Air Jordan 1, to nie mogło zabraknąć kilku charakterystycznych elementów jak "Wings Logo", czy nylonowego języka z brandingiem "Nike Air".

Wcześniej podawaliśmy Wam informację, że premiera Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint' odbędzie się 27 kwietnia. Ta data jest już nieaktualna. Zapiszcie sobie, że buty trafią do sprzedaży w sobotę, 13 kwietnia. 
Air Jordan Retro 1 High OG
kolor: Black/Crimson Tint-Hyper Pink-White
styl: 555088-081
cena: $160
Tagi: jumpman23,