Proponowany post

Zmiana Daty Premiery Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'

09 sierpień 2018
Zmiana Daty Premiery Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'

Jordan Brand ogłosiło nową datę premiery Air Jordan 3 Flyknit w kolorystyce 'Black Cat'. Buty pojawią się w sprzedaży nieco wcześniej niż podawały pierwsze informacje. Flyknitowa wersja popularnych trójek to kontynuacja pomysłu, z przerabianiem klasycznych botów z wykorzystaniem nowych materiałów. Najlepszym tego przykładem są Air Jordan 1 Flyknit, które przez sneakerheadów zostały przyjęte bardzo różnie, jednym się podobały innym niekoniecznie. 

Flyknitowa cholewka utkana jest w taki sposób, że udało się na niej odtworzyć charakterystyczne trójkowe panele. Można dopatrzyć się na niej wzoru przypominającego elephant print, który znajdziemy z tyłu i z przodu. Heel tab, na którym znajdziemy Jumpmana od wewnętrznej strony ozdobiony jest liczbą 1988, czyli rokiem oryginalnego wydania Air Jordan 3. Od środka, buty wyściełane są skórą, a bardzo przyjemnym akcentem są woskowane sznurowadła, które nadają trochę elegancji. Całość stoi na klasycznej, trójkowej podeszwie, która od spodu ma outsole "Glow in the Dark". W zestawie nie brakuje breloka z czarnym wypełnieniem.  

Teraz najważniejsza informacja, premiera, którą wcześniej zapowiadano na 18 sierpnia, została przesunięta na 15 sierpnia. Nie wiemy czym spowodowana jest ta zmiana, ale właśnie tego dnia buty pojawią się w sprzedaży. Mamy nadzieję, że Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat' znajdą się w ofercie polskich retailerów i, że zobaczymy je na pólkach w warszawskim KICKS Store, Sklepie Koszykarza czy World Boxach.  Kto z Was planuje zakup? Poniżej porcja oficjalnych zdjęć.
Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'
kolor: Black/Anthracite-Black
styl: AQ1005-001
cena: $200Tagi: jumpman23