Proponowany post

Znamy Datę Premiery adidas Yeezy Boost 350 V2 'Cloud White'

16 lipiec 2019
Znamy Datę Premiery adidas Yeezy Boost 350 V2 'Cloud White'

Ostatnimi czasy dosłownie nie ma dnia, kiedy to nie wspominamy o projektowanych przez Kanye Westa dla niemieckiej marki adidas butów Yeezy. Niestety, w tym temacie dzieje się tak dużo, że czasem nawet nie nadążamy wszystkiego Wam przekazywać, a żeby to zrobić, chyba musielibyśmy pracować na okrągło przez 24h na dobę. Niemniej jednak staramy się wszytko podzielić tak, aby wszyscy nasi czytelnicy byli zadowoleni i mamy nadzieję, że tak jest.

Wracając do sedna sprawy. Część z Was zapewne kojarzy, że zapowiadaliśmy następne kolorystyki świetnie przyjętych i mamy wrażenie, że aktualnie przeżywających swój mały renesans adidas Yeezy Boost 350 V2. Jedną z nich były niebieskawe 'Cloud White', o których nieco więcej mieliście okazję dowiedzieć się tutaj. Dziś nie będziemy Was zanudzać sprawami czysto technicznymi, a jedynie przekażemy Wam informacje na temat premiery tej ciekawej, nieco innej niż wszystkie poprzednie kolorystyki, która faktycznie może cieszyć się sporą popularnością. No wiadomo, że nie tak dużą jak zupełnie czarne V2, ale wierzymy, że naprawdę dużą. A Wy, co o niej sądzicie? Poniżej dorzucamy Wam kilka zdjęć tytułowej kolorystyki.

O ile wierzyć źródłom buty do wybranych sklepów, w tym stołecznego CL20 trafią 22 września. Wszytko też wskazuje na to, że będziemy mieli krótki wakacje od premier spod szyldu Yeezy.


adidas Yeezy Boost 350 V2
Kolor: Cloud White / Cloud White-Cloud White
Styl: FW3043
Data: 22 września 2019
Cena: 220$/899zł

adidas