Proponowany post

Znamy Datę Premiery Air Jordan 11 'Bred'

18 marzec 2019
Znamy Datę Premiery Air Jordan 11 'Bred'
Sprawdź kiedy buty pojawią się w sprzedaży...

O tym, że Air Jordan 11 'Bred', lub jak kto woli 'Playoff' ponowie zobaczymy w sprzedaży, już wiecie, a jeśli nie to dowiedzieliście się w tej chwili. Zachęcamy Was do regularnego sprawdzania naszej strony, bo pisaliśmy już na ten temat (kliknij tutaj). Dziś mamy dla Was kolejne newsy dotyczące tych butów, konkretnie chodzi o datę premiery. Niestety nie mamy dla Was jeszcze żadnych zdjęć nowego wydania, ale możemy się spodziewać, że buty marka podtrzyma wypuszczanie jedenastek w takim kształcie jak kilka ostatnich wydań. Mamy tu na myśli 'Concordy', paczkę 'Win Like Mike', czy 'Platinum Tint' których bryła ma przypominać tą z 1995 roku. Podejrzewamy, że znowu pojawią się głosy, że wydanie 'Bredów/playoffów' z 2012 roku z niższym lakierem było fajniejsze. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale nam podobają się te nowe bryły.

Jeśli chodzi o sam kolor, to nie powinno być żadnych niespodzianek. Dostaniemy czarny Ballistic Mesh, który pokrywać będzie górną część cholewki oraz język z charakterystyczną metką. Uzupełnieniem będzie wysoki Patent Leather, czerwony Jumpman i kawałek skóry oraz  numer "23" z tyłu.  Możemy się spodziewać, że na wkładkach umieszczony będzie oryginalny branding "Nike Air". Buty będą stały na klasycznym białym midsoleu i czerwonej, transparentnej podeszwie zewnętrznej, gdzie nie zabraknie czarnych detali i carbonowej płytki. Ciekawe, na jakie opakowanie zdecyduje się marka, ale stawiamy raczej na podobne pudło co w przypadku 'Concordów'...czyli też w stylu OG.

Teraz najważniejsza informacja. Jordan Brand przyzwyczaiło nas już do wypuszczania jedenastek pod koniec roku i tak samo będzie i w tym roku. Premiera Air Jordan 11 'Bred' odbędzie się 14 grudnia. My już nie możemy się doczekać zarówno premiery i pojawienia się pierwszych zdjęć nowego wydania. Chyba trzeba będzie też zrobić jakieś porównanie z poprzednimi "rocznikami' 'Bredów/playoffów' AJ11.


Air Jordan 11 'Bred'
kolor: Black/White-Varsity Red
styl: 378037-061
cena: $220