Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Dragon Fruit'

W letniej kolorystyce.

Znamy Datę Premiery Air Jordan 6 'Defining Moments'

10 lipiec 2019
Znamy Datę Premiery Air Jordan 6 'Defining Moments'

Niedawno pojawiła się informacja o tym, że w przyszłym roku zobaczymy re-edycję Air Jordan 6 'DMP'. Oryginalnie buty były częścią 'Defining Moments' Packu z 2006 roku, w którego skład wchodziły też Air Jordan 11 (prawie 'Concord'). Paczka inspirowana była pierwszym i czwartym tytułem mistrzowskim zdobytym przez Michaela Jordana. Pack był bardzo popularny wśród jordanheadów. Teraz będziemy mieli szansę na zdobycie jego części. 

Niestety w tej chwili nie mamy jeszcze żadnych zdjęć nowego wydania, dlatego będziemy posiłkowali się fotkami oryginałów. Cholewka wykonana będzie (prawdopodobnie) z czarnego nubuku, podobnego do tego z klasycznych Air Jordan 6 'Black Infrared'. To właśnie te klasyczne szóstki były bezpośrednią inspiracją dla powstania AJ6 'DMP'. Zamiast czerwonych akcentów midsole ma złote detale.  Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się pierwszych zdjęć. Wtedy będziemy mieli pewność, na ile nowe wydanie będzie przypominało oryginale. Mamy też nadzieję, że marka zapakuje te buty w specjalne opakowanie. 

Źródła podają, że Air Jordan 6 'Defining Moments' mają trafić do sprzedaży 25 stycznia. Jeśli te doniesienia się potwierdzą uzupełnimy nasz tenisufkowy kalendarz premier. Zaglądajcie regularnie na naszą stronę, bo na pewno będziemy jeszcze pisali o tych butach. Jak tam jordanheadzi? Jaracie się, że wracają te szóstki? (poniżej cały 'Defining Moments' Pack)