Proponowany post

Znamy Datę Premiery I Wiemy Jak Faktycznie Wyglądają Nadchodzące Air Jordan 1 High OG “University Blue”

09 listopad 2020
Znamy Datę Premiery I Wiemy Jak Faktycznie Wyglądają Nadchodzące Air Jordan 1 High OG “University Blue”

Aż trudno w to uwierzyć, ale ostatni raz, kiedy wspominaliśmy o Air Jordan 1 High OG 'White/University Blue' aka Air Jordan 1 High OG 'University Blue' miał miejsce w lutym tego roku. Od tego momentu minął szmat czasu, a my szczerze mówiąc, zdążyliśmy już o nich zapomnieć. Niemniej jednak już wtedy informowaliśmy Was, że premiera butów odbędzie się za rok, a data ta może być ruchoma. Jak się okazuje, faktycznie, od publikacji tamtego newsa do daty premiery minie niemal równo rok, o czym dowiecie się na końcu.

Dziś możemy się z Wami podzielić pierwszymi, niestety nadal słabej jakości zdjęciami tego wydania. To, co może się Wam w nich podobać, to materiał, którego użyto do ich produkcji, jego jakość i co najważniejsze odcień. Jest nim gładki, naturalny nubuk o pięknej, niebieskiej barwie, na którego powierzchni w charakterystyczny sposób w zależności od tego, jak przesuniemy po nim palcami, pozostają subtelne ślady. Połączono go ze znana Wam już z innych kolorystyk jedynek mięsistą skórą licową białym oraz czarnym kolorze, którym wykończono też kilka dodatków. Całość osadzona jest na szczycie standardowej, jasnej podeszwy wewnętrznej z błękitnym, pasującym do mudguardu spodzie.

Teraz najważniejsze, buty w sprzedaży zobaczyć mamy 20 lutego. Szukajcie ich w takich punktach jak WS2 czy Sklepach Koszykarza, gdzie powinny się pojawić.


Air Jordan 1 High OG “University Blue”
Kolor: White/University Blue-Black
Kod: 555088-134
Data: 20 lutego, 2021
Cena: $170


Jordan