Proponowany post

Znamy Datę Premiery Kolejnego Retro Nike Dunk High 'Syracuse'

07 styczeń 2021
Znamy Datę Premiery Kolejnego Retro Nike Dunk High 'Syracuse'

O tym, że kultowe, znane wszystkim zagorzałym fanom modelu, Nike Dunk High w oryginalnej kolorystyce 'Syracuse' z 1985 roku wracają na sklepowe półki, mieliśmy okazję już wspominać. Wtedy też mówiliśmy, że to oldschoolowe wydanie w stylu retro na półkach zobaczymy wiosną 2021 roku i mieliśmy rację. Dziś z przyjemnością wrócimy do ich tematu, bo mamy dla Was kilka dodatkowych faktów.

Po pierwsze możemy się z Wami podzielić oficjalnym zdjęciam tej, mamy nadzieję perfekcyjnej re-edycji, które dokładnie obrazują nam to, z czym będziemy mieli do czynienia. W ramach przypomnienia, ta biało-pomarańczowa kolorystyka swoimi wpadającymi w oko barwami reprezentowała Uniwersytet w Syracuse, czyli amerykańską uczelnię niepubliczną z siedzibą w Syracuse w stanie Nowy Jork, a krótką historię całej paczki 'Be True To Your School' znajdziecie przy okazji artykułu o tym 'Do Jakich Spodni I Z Czym Fitować Dunki - Podpowiadamy Jak Nosić Kultowe Nike Dunk'. Sam but, to prawdziwy klasyk z krwi i kości. Wysoki upper do kostki skonstruowano z miękkiej, komfortowej skóry licowej z dodatkiem nylonu na języku i postawiono na niskoprofilowej, klasycznej podeszwie znanej nam od lat. Kolorystycznie nie mamy tutaj zaskoczeń. Upper zdominowany, jest przez wpadające w oko połączenie bieli i pomarańczy, które świetnie oddaje basicowy klimat retro, a buty uzupełnią niejedną klasyczną czy odważną stylizację. 

Szczegóły premiery Nike Dunk High 'Syracuse'

Po drugie poznaliśmy ich konkretną datę premiery. Świetne Nike Dunk High 'Syracuse' w sprzedaży zobaczymy dokładnie 5 marca. Jedynym sklepem w Polsce, gdzie możemy ich uświadczyć, jest stołeczny Warsaw Sneaker Store - polski sneaker store, który jako jedyny w naszym kraju sklep może się pochwalić limitowanym, oryginalnym i starannie wyselekcjonowanym towarem Nike oraz Jordan, czym niejednokrotnie nas zaskoczył. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 110$.

Nike Dunk High “Syracuse”
Kod: DD1399-101
Kolor: White/Orange Blaze
Data premiery: 5 marca, 2021
Cena: $110


Nike

Tagi: nike dunk high