Proponowany post

Znamy Datę Premiery Kolejnej Kolaboracji Bape x Neighborhood x adidas

11 kwiecień 2019
Znamy Datę Premiery Kolejnej Kolaboracji Bape x Neighborhood x adidas

Przed nami kolejny japońsko-niemiecki projekt. adidas Originals po raz kolejny do wspólnych działań zaprasza dwóch streetwearowych gigantów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Mowa tutaj o doskonale nam znanej parze, BAPE oraz NEIGHBORHOOD.

Tym razem w mini-kolekcji pojawią się dwa doskonale Wam znane modele butów. Pierwszym z nich jest doskonale Wam znany, stosunkowo świeży w asortymencie marki z trzema paskami POD S3.1, o którym de facto mieliśmy okazję wspominać już jakiś czas temu ( klik ). To, co najbardziej wyróżnia tę sylwetkę, to oczywiście centralnie podzielony na dwie części, zadrukowany w charakterystyczny kamuflaż upper, gdzie jedna z nich jest jasna, a druga ciemna. Na jednym z boków dodatkowo znajdziecie połowę 'rekiniego uśmiechu'. Gdyby tego było mało front oraz tył zdobią nazwy, oraz logo marek biorących udział w tym projekcie. Monochromatyczna góra postawiona jest na szczycie śnieżnobiałej podeszwy z tyłem wykonanym ze świetnie amortyzującej pianki Boost. Drugą sylwetką są stare, dobre NMD, ale w niestandardowej wersji TS1. Odmiana ta charakteryzuje się wyższą niż standardowa cholewką z ukrytą pod specjalną klapką skromnym systemem sznurowania zakończonym ściągaczem. Ten sam model widzieliście w ramach jednego z projektów z Mita Sneakers ( klik ). To właśnie ten element zarezerwowany został przez obydwie ekipy na nazwy swoich brandów. Sam upper wykonany jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit, a na całość nałożone są gumowe elementy w stylu tribali. Na łączeniu cholewki ze śnieżnobiałą podeszwą znajdziemy kontrastujący, żółty element. 

Buty w sprzedaży pojawią się 19 kwietnia. Jeżeli chodzi o nasz kraj szukajcie ich między innymi w stołecznym butiku CL20, gdzie jest szansa, że się pojawią.
adidas
BAPE
NEIGHBORHOOD