Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Flightposite 2

Powrót butów z roku 2000!

Znamy Datę Premiery Nadchodzącej Kolekcji Parra x Nike SB

15 lipiec 2019
Znamy Datę Premiery Nadchodzącej Kolekcji Parra x Nike SB

Pierwszym newsem dzisiejszego dnia była informacja o pojawieniu się kolejnego modelu butów  w ramach nadchodzącej mini-kolekcji powstałej na linii Nike SB, a holenderskim artystą Parra. Prócz już jakiś czas temu zapowiadanych przez nas Dunk'ów wersji Low okazało się, że do sprzedaży trafią też Blazer Low GT, o czym dowiecie się tutaj. Do końca jednak nie byliśmy pewnie, kiedy buty trafią do wybranych punktów sprzedaży. Zagadka została rozwiązaną, a my możemy podzielić się z Wami datą ich premiery, ale o tym za chwilę.

Osobom, które jeszcze nie zdążyły zapoznać się z tematem po krótce przybliżmy sam projekt. Jak już wspominaliśmy w ramach tej skateboardingowo-artystycznej współpracy światło dzienne ujrzą dwa klasyki, Dunk Low, który niewątpliwie aktualnie przeżywa swój mały renesans oraz niekwestionowany, pierwszy koszykarski model butów Nike - Blazer Low o oznaczeniu GT. Obydwie sylwetki wykonane są z niemal identycznych materiałów w tym samym układzie kolorów oraz dodatków, które definiują styl artysty. Białe 'płótno', czyli naturalna skóra licowa podkreślona jest kolorowymi, powielonymi Swoosh'ami na boki świetnie komponującymi się z grafikami na aksamitnej wyściółce wewnątrz. Na szczytach języków nie mogło zabraknąć sygnowanych metek. Prócz tych dwóch sylwetek do sprzedaży trafić ma również projektowana przez Parra odzież w postaci koszulek, polo czy spodni.

Teraz najważniejsze, czyli data premiery. Buty do wybranych sklepów głównie skate-shopów trafią już 26 lipca. Ceny poszczególnych sylwetek nie są nam znane. 


Nike
Parra