Znamy datę premiery Nike Dunk Low "Lemon Drop"

25 marzec 2021
Znamy datę premiery Nike Dunk Low "Lemon Drop"

O nadchodzących Nike Dunk Low "Lemon Drop" zaprojektowanych z myślą o kobietach mieliśmy okazję wspominać już jakiś czas temu. Wtedy też pokazywaliśmy Wam ich całkiem niezłe zdjęcia, które naprawdę dokładnie obrazowały to, jak wygląda to naprawdę wpadające w oko, wiosenne wydanie WMNS. Jednej rzeczy wtedy zabrakło... daty premiery, którą w końcu udało się nam poznać.

Jeżeli chodzi o same buty, to przy dopisku 'Lemon Drop' w nazwie, nie mogło być inaczej i designerzy z Oregonu postawili na kilka odcieni wiosennej, cytrynowej żółci, którymi pokryli skórzano-nubukową cholewkę. Elementem wyróżniającym jest haftowana cytryna na pięcie oraz faktura Swoosh'a, przywodząca na myśl oszronioną szklankę pełną orzeźwiającej lemoniady. Niestandardowo wykończony jest również szczyt języka, przypominający wafelek od lodów. Całość zestawiona jest z klasyczną, białą podeszwą wewnętrzną oraz półprzeźroczystym, gumowym spodem. 

Szczegóły premiery Nike Dunk Low "Lemon Drop"

Teraz najważniejsze, buty do sprzedaży trafią dokładnie 24 kwietnia. Pamiętajcie, że buty wyprodukowano w rozmiarówce WMNS, co oznacza, że panowie o większej stopie będą musieli obejść się smakiem. Butów w dniu premiery szukajcie w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store

Nike WMNS Dunk Low „Lemon Drop” 
Cena: 120 EUR
Kolor: Lemon Drop / Opti Yellow / Sail / Zitron
Kod: DJ6902-700
Data premiery: 24 kwietnia


Tagi: nike dunk low