Proponowany post

Znamy Datę Premiery Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring”

18 luty 2021
Znamy Datę Premiery Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring”

Jakiś czas temu przybliżaliśmy Wam sylwetkę nowych, szalonych Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring”. Wspominaliśmy Wam o nich w okolicach listopada i wtedy przekazywaliśmy informację o tym, że w sprzedaży zobaczymy je w styczniu. Mamy połowę lutego, a o butach ani widu, ani słychu i wypadałoby zaktualizować ich status.

Dalej wydaje nam się, że nadchodzące Nike Dunk Low z dopiskiem SP ( Special Project ) mają jakiś bezpośredni związek z Blue Ribbon Studio, którego nazwa pojawia się na cholewce. Zasadniczo BRS jest kreatywnym obszarem sztuki i rzemiosła w HQ Nike wypełnionym wieloma sprzętami, od drukarek 3D po wycinarki laserowe, gdzie kreatywni pracownicy marki w każdej chwili mogą wyrazić siebie. Upper butów charakteryzuje szereg nadruków, wzorów i materiałów tekstylnych w wielu retro kolorach z przezroczystymi logo Swoosh po bokach, czy ukrytej kieszonki w półprzeźroczystym języku. Całości dopełnia biała podeszwa środkowa z kremowym spodem i czerwonymi wkładkami z napisem „Thank You For Caring” oraz naturalnymi sznurówkami. W naszych oczach buty prezentują się naprawdę dobrze i jesteśmy w 100% przekonani, że ich szalony wygląd zrzeszy sobie wielu fanów.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring” 

Co więcej, mamy dla Was informację o ich dacie premiery. Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring” już 4 marca zadebiutują w takich punktach jak WS2.

Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring”
Kolor: Multi-Color/Multi-Color
Kod: DA6125-900
Data: 4 marca 2021
Price: TBA


Tagi: nike dunk low