Proponowany post

Znamy Datę Premiery OFF-WHITE x Air Jordan 5 'Sail'

08 październik 2020
Znamy Datę Premiery OFF-WHITE x Air Jordan 5 'Sail'

O tym, że Virgil Abloh bierze się za projektowanie kolejnych Jordanów, wiedzieliśmy już od wrześnie ubiegłego roku. Od tamtego czasu minęło już sporo czasu, a część z Was zdążyła wejść już w posiadanie pierwszej wersji kolorystycznej OFF-WHITE'owych piątek. W międzyczasie okazało się, że na jednej wersji kolorystycznej tej ciekawej sylwetki nie stanie i Virgil pracuje nad jasną odsłoną swoich autorskich piątek. Od momentu pojawienia się pierwszych przecieków minęło już sporo czasu, a my w końcu doczekaliśmy się konkretnych informacji dotyczących ich daty premiery, ale o tym na końcu.

Konstrukcyjnie czy materiałowo, jeżeli mieliście je kiedyś w rękach, to w przypadku beżowych 'Sail' nie będziecie zaskoczeni. Buty wykonano przy użyciu połaci syntetycznego materiału typu rip-stop, którą przykryto jasną bazę. Oczywiście długi jak to w piątkach język obszyty pianką dalej pokryto odblaskową 3M'ką oraz wycięto w nim okrągły otwór. Kilka takich załatanych dziurek znajdziecie też na cholewce, a jak czas pokazał, co odważni pokuszą się o ich wycięcie, co sugeruje sam Virgil. Kolorystycznie buty zdominowane są przez jasny kolor beżu z dodatkami kontrastującej czerwieni i czerni, co zdecydowanie może się podobać. Oczywiście o takich elementach jak nadrukowana na panel boczny metryka, brandowane sznurówki czy trytytka Virgil nie zapomniał.

No i teraz najważniejsze, czyli data premiery. OFF-WHITE x Air Jordan 5 'Sail' w sprzedaży zobaczymy dokładnie 24 października. Sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian i wyniesie 225$. Niestety, nie mamy pojęcia, czy jest szansa, że buty zobaczymy w stołecznym butiku CL20, czy też nie.Off-White x Air Jordan 5 “Sail”
Kolor: Sail/Fire Red-Muslin-Black
Kod: DH8565-100
Data: 24 października, 2020
Cena: $225

Jordan