Proponowany post

Wracają Nike Dunk 'UNLV', Ale W Wersji Low

W nawiązaniu do wydania z 1985 roku.

Znamy Dwie Daty Premiery StrangeLove Skateboards x Nike SB Dunk Low CT2552-800

29 styczeń 2020
Znamy Dwie Daty Premiery StrangeLove Skateboards x Nike SB Dunk Low CT2552-800

Nie ma co się oszukiwać, że niegdyś bardzo popularny model Dunk ma teraz swoje pięć minut, a każda, nawet GR'owa kolorystyka tego modelu znika z półek skate shop'ów w zatrważająco szybkim tępie. Z jednej strony nie ma się co temu dziwić, bowiem ten typ butów jest solidnie wykonany, ma prosty, ponadczasowy wygląd oraz co najważniejsze jest stosunkowo tani, bo standardowa wersja kosztuje zazwyczaj okolice 399zł. Oczywiście, największą popularnością cieszą się jednak kolaboracyjne projektu, na których brak, ostatnimi czasy też nie możemy narzekać.

Jednym z zapowiadanych przez nas projektów tego typu, koło którego nie można przejść obojętnie niewątpliwie są bardzo specyficzne StrangeLove Skateboards x Nike SB Dunk Low. Buty te powstały z udziałem ekipy kalifornijskiej marki, a dokładniej pod ścisłym nadzorem Seana Clivera, którego ilustracje można znaleźć na wkładkach butów. To, co jednak najbardziej wyróżnia te buty, to materiał użyty do produkcji oraz kolory, na jakie go zabarwiono. Mimo tego, że buty wypuszczone są z myślą o ich pierwotnym sposobie użytkowania - jeździe na desce upper skonstruowano przy użyciu zamszu połączonego z welurem w dwóch odcieniach różu z krwistoczerwonymi dodatkami. Dodatkowo w tylnej części cholewki znajdziecie haftowany motyw serca, który w pełnej okazałości zobaczycie na powierzchni specjalnie na tę potrzebę wyprodukowanego kartonu, który na tle butów robi równie spektakularne wrażenie. 

Co do daty premiery, to buty ekskluzywnie w StrangeLove pojawią się już 1 lutego, gdzie dostępne będą wraz z pakietem dodatków. Pozostałe, starannie wyselekcjonowane skate shopy dostaną je 7 lutego stąd mowa o dwóch datach premier w tytule. Niestety, dalej nie poznaliśmy ceny. Z naszej strony możemy Wam też polecić IG SL, na którym dzieje się sporo dobrego.StrangeLove
Nike SB