Znamy Prawdopodobną Datę Premiery OFF-WHITE x Air Jordan 4 SP WMNS 'Sail'

05 czerwiec 2020
Znamy Prawdopodobną Datę Premiery OFF-WHITE x Air Jordan 4 SP WMNS 'Sail'

O tym, że naprawdę świetne Air Jordan 4 'Sail' zaprojektowane przez Vigrila Abloh z OFF-WHITE w końcu pojawią się w sprzedaży mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie. Wraz z coraz częstszym pojawianiem się ich znacznie lepszej jakości zdjęć coraz bardziej zaczynały się nam podobać i z niecierpliwością wyczekiwaliśmy jakichkolwiek przecieków dotyczących daty ich premiery. 

Jeżeli chodzi o same buty, to tytułowe OFF-WHITE x Air Jordan 4 SP 'Sail' WMNS, światło dzienne po raz pierwszy ujrzały podczas jednej z wystaw 'Figure of Speach' w Museum of Contemporary Art. Pośród nigdy wcześniej niewidzianych sampli, gdzieś pomiędzy fantazyjną wersją 'Bredów' spoczywały właśnie one. Same buty wykonane są z połączenie delikatnej, beżowej skóry i subtelnie fakturowanego materiału w niższych partiach cholewki. Górę pokryto standardową dla czwórek, tutaj półprzeźroczystą kratką przykrywającą spodnią część materiału. Dodatkowo wszystkie 'plastikowe' elementy, takie jak wsporniki, przez które przeplecione są sznurówki, 'skrzydełka' na bokach czy heel tab na tyle wykończono tym samym tworzywem. Nie zabrakło też brandowanych sznurówek, napisu 'Air' nad systemem pod piętą oraz metryki z opisem modelu na wewnętrznym panelu. Buty w całości utrzymano w kilku odcieniach eleganckiego beżu z kilkoma kontrastującymi detalami. Niestety podczas premiery pamiętajcie, że buty występować będą jedynie w damskiej rozmiarówce, o czym informuje nas dopisek WMNS w nazwie. Przypominamy Wam o tym wszystkim, ponieważ natrafiliśmy w sieci na informację o prawdopodobnej dacie premiery tych pięknych JS'ów.

Buty w starannie wyselekcjonowanych sklepach oraz aplikacji SNEAKRS zobaczyć mamy 25 lipca. Sugerowana cena detaliczna wynosić ma 200$.


Jordan